Ubezpieczenie na życie Łomża

Ubezpieczenie życie i zdrowie to świadczenia, które w trudnych i niespodziewanych życia mogą być dla nas dużym wsparciem. Ubezpieczenia tego typu zabezpieczają bliskich na wypadek nieprzewidzianych okoliczności i poszukują długoterminowej ochrony dla siebie i swojej rodziny – nawet na bardzo wysokie kwoty. Obecnie na rynku ubezpieczeniowym są dostępne produkty zapewniające wypłatę świadczeń nawet do 600 000 zł. Ostateczna kwota, na którą chcielibyśmy się ubezpieczyć powinna być oczywiście dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań.

W przypadku wybrania określonych sum ubezpieczenia nie są wymgane badania lekarskie. Podstawą jest oświadczenie o stanie zdrowia klienta lub skrócona ankieta medyczna. Jeśli zajdzie konieczność przeprowadzenia badań, ubezpieczana osoba zostanie o tym poinformowana przez agenta jeszcze przed podpisaniem polisy.

Ubezpieczenia życia i zdrowia to uniwersalne produkty, z których mogą korzystać zarówno całe rodziny, jak i single. W ramach polisy można także ubezpieczyć dziecko, co zapewnia pomoc w leczeniu poprzez wypłatę pieniędzy w sytuacjach takich jak np. poważna choroba, pobyt w szpitalu czy wypadek dziecka.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również oferta assistance medycznego, które gwarantuje szybką i fachową pomoc w razie wypadku, choroby czy trudnej sytuacji życiowej. Ubezpieczeony może liczyć na zorganizowanie i pokrycie kosztów: m.in. wizyty lekarza czy pielęgniarki, opieki w szpitalu i w domu w trakcie rehabilitacji.

Pełna oferta ubezpieczeniowa obejmuje nawet 50 różnych zdarzeń, zawartych w gotowych wariantach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dla siebie!

Zadzwoń: tel. 532 283 554 lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej: Polisalomza.pl, 18-400 Łomża, ul. Konstytucji 3 Maja 2A lok.56