Ubezpieczenie AC Łomża (ubezpieczenie Autocasco)

Dobrowolne ubezpieczenie pokrywające naprawy pojazdów mechanicznych (samochodów, motocykli i innych) uszkodzonych w wyniku zdarzeń losowych. Ubezpieczenie chroni pojazd wraz z jego wyposażeniem w zakresie takich szkód jak: zniszczenie, uszkodzenia lub kradzież.

Ubezpieczenie AC jest rekomendowane kierowcom posiadającym:

– nowe i luksusowe auta o dużej wartości rynkowej

– auto spłacane kredytem

– auta bardziej zagrożone uszkodzeniem ze względu intensywnie użytkowane

– auta parkowane „pod chmurką” (kradzież, wandalizm)

Kierowcy mogą skorzystać z różnego rodzaju opcji ubezpieczeń AC. Możliwości jest bardzo dużo, dlatego przed wyborem konkretnego pakietu warto skonsultować się z zaufanym agentem, aby dobrać zakres świadczeń odpowiedni do naszych potrzeb.

W zależności od wybranej opcji ubezpieczenie AC gwarantuje:

– ochronę skutkami wypadku i działania żywiołów wg formuły all risks

– ubezpieczenie od kradzieży, włamania, dewastacji

– kompleksową pomoc po wypadku

– ochronę w przypadku nawet najmniejszych uszkodzeń

– wartość odszkodowania wyliczana według kosztów zakupu oryginalnych części

– koszty naprawy liczone według stawek autoryzowanych punktów obsługi

– odpowiedzialność zgodną z wartością auta wpisanej w polisie

– ubezpieczenie bagażu

Czy muszę obowiązkowo wykupić ubezpieczenie AC?

Nie. Jest to ubezpieczenie dobrowolne, zatem każdy indywidualnie decyduje o jego zakupie. Dla określonej grupy kierowców takie świadczenia są jednak rekomendowane.

Na jaki czas zawierana jest umowa ubezpieczenie AC?

Ubezpieczenie zazwyczaj zawierane jest czas 12 miesięcy. W odróżnieniu do ubezpieczenie OC, AC nie przedłuża się automatycznie na kolejny okres. W przypadku wygaśnięcia polisy Klient powinien poinformować o chęci przedłużenia świadczeń ubezpieczyciela.

Co wchodzi w zakres ubezpieczenia Autocasco?

Ubezpieczenie AC pokrywa koszty naprawy pojazdu uszkodzonego w wyniku różnego typu zdarzeń losowych (wandalizm, działania żywiołów, wypadek). AC zapewnia również rekompensatę w przypadku kradzieży auta. Zakres ochrony Autocasco obowiązuje zarówno w kraju, jak i pozostałych krajach UE. Pełna lista świadczeń uzależniona jest od pakietu wybranego przez Klienta. Wybór ten zawsze warto skonsultować z zaufanym agentem ubezpieczeniowym.

Zadzwoń: tel. 532 283 554 lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej: Polisalomza.pl, 18-400 Łomża, ul. Konstytucji 3 Maja 2A lok.56