Ubezpieczenia turystyczne Łomża

Urlop spędzasz leniwie leżąc na plaży, a może wolisz emocjonujące zjazdy na nartach? Nie ważne czy wyjeżdżasz do pracy, podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Nie jest też istotne czy wakacje spędzasz w kraju czy za granicą. Ubezpieczenia turystyczne gwarantują spokój w najtrudniejszych momentach, kiedy jesteś daleko od domu.

Dostępne na rynku ubezpieczenia turystyczne nie zawierają żadnych ograniczeń kwotowych. Dzięki temu, w razie wystąpienia wypadku czy poważnej choroby świadczenia zabezpieczą Twój transport do domu nawet z „końca świata”. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego wydatki związane z kontynuacją leczenia Polsce, urazów powstałych w czasie wypoczynku i to bez względu na to czy nieszczęście spotka Cię w Polsce czy za granicą.

Obecnie klienci bardzo często wybierają ubezpieczenie od utraty bagażu.  W ramach świadczeń gwarantowany jest zwrot wydatków poniesionych na zakup przedmiotów niezbędnych do osobistego użytku tj. odzież czy przybory toaletowe oraz rekompensatę za utracone przedmioty codziennego użytku z walizkami i torbami włącznie.

Zadzwoń: tel. 532 283 554 lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej: Polisalomza.pl, 18-400 Łomża, ul. Konstytucji 3 Maja 2A lok.56